Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Lineage II grą typu free-to-play w grudniu. Szczegóły dodatku Goddess of Destruction
Rosyjska firma Innova ogłosiła, że europejska wersja gry MMO o nazwie Lineage II zmieni model biznesowy na początku grudnia. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, produkcja zasili ofertę tytułów typu free-to-play. W tym samym czasie wypuszczony zostanie duży dodatek Goddess of Destruction.

Wprowadzony system free-to-play będzie nadzorowany właśnie przez firmę Innova, a gracze otrzymają większość zawartości gry bez płacenia abonamentu. W celu rozpoczęcia zabawy potrzebne będzie jedynie pobranie klienta i zalogowanie się. Co ciekawe, produkcja ma być zlokalizowana w kilku językach, w związku z czym doczekamy się m.in. polskiej wersji. Na początku gra ukaże się po angielsku, a tłumaczenia będą pojawiać się w krótkich odstępach czasu od początku przyszłego roku.

Premiera darmowej wersji Lineage II odbędzie się razem z największą w historii aktualizacją tego tytułu o nazwie Goddess of Destruction. Za sprawą tego dodatku otrzymamy dziesięć nowych i dwanaście zmienionych lokacji, pięciu kolejnych bossów, setki potworów, a także dziesiątki niedostępnych wcześniej rodzajów broni i zestawów zbroi. Całość zostanie uzupełniona o osiem klas postaci – są to: Łucznik Yr, Wojownik Tyr, Czarodziej Feoh, Łotrzyk Othell, Zaklinacz Iss, Rycerz Sigel, Uzdrowiciel Eolh oraz Przywoływacz Wynn.

Na potrzeby zaktualizowanej gry powstaną serwery dedykowane, a także zabezpieczenia o nazwie Frost. Mają one śledzić postaci graczy i wyszukiwać te kontrolowane przez boty. Dostępne będą również inne narzędzia przeciwdziałania oszustom – wszystkie powinny przyczynić się do stworzenia uczciwej rozgrywki dla wszystkich graczy.

Lineage II to gra MMORPG wyprodukowana przez firmę NCSoft i pierwotnie wydana w 2004 roku.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-24 16:11:06
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow