Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Konkurent Elden Ring z demem, na sprawdzenie gry macie kilka dni
Czerwcowa zapowiedź Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nowego dzieła studia Team Ninja, mocno zelektryzowała graczy na całym świecie. Tytuł jeszcze przed swoją premierą został mianowany konkurentem Elden Ring. Trudno zresztą się temu dziwić – biorąc pod uwagę dotychczasowe materiały z gry, istnieje spora szansa na to, że zamiesza ona w czołówce najlepszych soulslike’ów. Zatem, jeśli są wśród Was osoby, które również ostrzyły sobie zęby na Wo Long: Fallen Dynasty, mamy dobrą wiadomość. Wszyscy posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X/S mogą już teraz wypróbować demo produkcji. Co prawda RPG akcji w dniu premiery dostępne będzie również na PS4 i Xbox One, ale najwyraźniej twórcy chcą zaprezentować najlepsze konsolowe wydanie.

Warto również dodać, że osoby, które ukończą demo, zdobędą bonusowy przedmiot – hełm Crouching Dragon, w którego będzie można wyposażyć postać w pełnej grze po jej wydaniu. To jednak nie koniec niespodzianek. Gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnej ankiecie, mającej na celu zebranie przez twórców informacji pomocnych w dalszym rozwoju tytułu. W nagrodę uczestnicy badania otrzymają oryginalną tapetę.

Na koniec trzeba podkreślić, że demo jest ograniczone czasowo. Oznacza to, że w Wo Long: Fallen Dynasty zagracie do 25 września (do godziny 8:59). Po tym czasie nie tylko nie będziecie mogli pobrać plików, ale także nie uruchomicie dema.

Źródło:
"grim_reaper" - GRY-OnLine
Klemens
2022-09-17 09:05:56
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow