Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kolejny dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion już dostępny
Zgodnie z zapowiedzią, firma Bethesda Softworks LLC opublikowała kolejny, płatny dodatek do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Już teraz mogą z niego korzystać posiadacze obu wersji programu, na PC i konsolę Xbox 360.

Thieves Den pozwala odkryć legendarną zatoczkę Dunbarrow, gdzie ukryty jest stary okręt piracki – The Red Sabre. Po unicestwieniu obrońców nowej lokacji, gracz może urządzić na pokładzie łajby swoją kwaterę i wyposażyć ją w meble. Dzięki temu rozszerzeniu możliwe stanie się również powołanie do życia bandy rozbójników, która zajmie się terroryzowaniem okolicy. Łupy dzielone są sprawiedliwie, ale jako herszt grupy możesz być pewien, że przypadnie Ci w udziale spora działka.

Dodatek Thieves Den pozwala ponadto zapoznać się z 45 nowymi przedmiotami, a także zaklęciami (w liczbie piętnastu). Premierowy asortyment zawiera m.in. stylową szablę piracką, która z pewnością doda charakteru hersztowi bandy. Rozszerzenie jest dostępne za pośrednictwem usługi Xbox Live Marketplace oraz internetowej strony OblivionDownloads. Koszt nowej modyfikacji to 1.89$.

Źródło:
GRY-OnLine

Kolejny dodatek do The Elder Scrolls IV Oblivion juz dostepny 230802,1.jpg

Kolejny dodatek do The Elder Scrolls IV Oblivion juz dostepny 230802,2.jpg

Kolejny dodatek do The Elder Scrolls IV Oblivion juz dostepny 230802,3.jpg
Klemens
2006-05-23 23:07:32
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow