Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kojima sugeruje, że Amerykanie nie zrozumieli Death Stranding
Niedawno doczekaliśmy się premiery Death Stranding - najnowszego dzieła znanego dewelopera Hideo Kojimy, który jest znany przede wszystkim ze stworzenia serii Metal Gear Solid. Produkcja spotkała się z dość mieszanym przyjęciem ze strony recenzentów - nie brakuje opinii sugerujących, że mamy do czynienia z arcydziełem, ale część osób otwarcie przyznaje też, że uważa tę produkcję za dziwną i pretensjonalną. Sam producent uznał, że część krytyków prawdopodobnie nie zrozumiała jego tytułu. Najbardziej dostało się... amerykańskim graczom.

Muszę powiedzieć, że gra otrzymała entuzjastyczne recenzje, szczególnie w Europie i Japonii. Tu, w Stanach Zjednoczonych, mieliśmy jednak więcej krytyki. Być może jest to gra trudna do zrozumienia dla pewnego rodzaju krytyka i publiczności. Amerykanie są wielkimi fanami pierwszosobowych strzelanek, a Death Stranding taką nie jest - stwierdził Hideo Kojima w wywiadzie dla serwisu TGCom24.

Zdaniem japońskiego dewelopera graczom niektórych narodowości łatwiej docenić dzieła tak oryginalne i nietypowe jak te, które sam tworzy.

Zawsze staram się tworzyć nowe rzeczy, a spory i dyskusje są w porządku, ale trzeba powiedzieć, że Włosi czy Francuzi mają inną wrażliwość artystyczną, która pozwala im docenić ten rodzaj bardzo oryginalnych produktów, nie tylko w grach wideo, ale także w kinie - dodał twórca Death Stranding.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-11-12 19:44:15
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow