Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kingdom of Night – zapowiedziano RPG akcji w klimacie horrorów z lat 80.
Studio Black Seven zapowiedziało swój debiutancki projekt. Okazało się nim RPG akcji Kingdom of Night, zainspirowane filmowymi horrorami z lat 80. ubiegłego wieku. Projekt zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana została na październik przyszłego roku.

Kampania rozegra się w niewielkim amerykańskim miasteczku Watford w stanie Arizona. Lokalny kult podczas prób nawiązania kontaktu z zaświatami przez przypadek przyzywa prastare bóstwo zła Baphometa. Aby móc pozostać w świecie śmiertelników istota ta musi przed wschodem słońca poślubić ludzką kobietę. Wybór pada na dziewczynę imieniem Ophelia, która zostaje porwana i uwięziona w twierdzy znanej jako Lewiatan.

My wcielimy się w młodego mężczyznę imieniem John, który jest sąsiadem Ophelii. Aby uratować dziewczynę będzie musiał przedrzeć się przez hordy nieumarłych oraz innych potworów, pokonać pięciu demonicznych generałów chroniących Baphometa, aby na końcu stawić czoło samemu bóstwu, zanim zakończy rytuał zaślubin.

Rozgrywka w Kingdom of Night skoncentruje się na potyczkach za pomocą zręcznościowego system walki. Gracz będzie mógł wybrać między dziewięcioma klasami, dysponującymi unikalnymi zdolnościami, specjalizacjami i drzewkami rozwoju.

Całe miasteczko będzie małym otwartym światem i sami zdecydujemy w jakiej kolejności pokonamy pięciu demonicznych generałów. Gra ma nagradzać dokładną eksplorację, pozwalając nam w ten sposób uzyskać dodatkowe przedmioty oraz informacje przydatne w walce z siłami zła.

Warto na koniec wspomnieć, że w zeszłym roku autorzy próbowali zgromadzić środki na produkcję gry na Kickstarterze, ale zbiórka zakończyła się porażką. Tym razem ponownie zorganizowali akcję crowdfundingową na tym serwisie, ale cel minimalny jest dziesięciokrotnie mniejszy. Nie jest to specjalnym zaskoczeniem, gdyż w międzyczasie twórcom udało się znaleźć wydawcę w postaci firmy Dangen Entertainment, która pomaga przy produkcji i marketingu.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-04-20 10:04:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow