Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kingdom Hearts 3 zbiera wysokie oceny
Firma Square Enix nie obawiała się o jakość gry Kingdom Hearts III i udostępniła ją recenzentom na długo przed jej premierą. Deweloperzy, nad którymi czuwał słynny Tetsuya Nomura, najwyraźniej odrobili zadanie domowe, o czym świadczy średnia ocen przyznanych ich dziełu, która według serwisu Metacritic wynosi obecnie 88% (dla wersji na PlayStation 4). Nim przejdziemy do zestawienia pierwszych not oraz omówienia najważniejszych zalet i wad opisywanego tytułu, przypominamy, że jego premiera na konsoli Sony oraz Xboksie One odbędzie się 29 stycznia (gra nie otrzyma polskiej lokalizacji).

Wśród najważniejszych zalet gry Kingdom Hearts III recenzenci wymieniają przede wszystkim fakt, że nawet po niemal siedemnastu latach od premiery pierwszej odsłony cyklu jest ona swoistym ewenementem. Ich zdaniem fabuła tej produkcji, jakkolwiek absurdalna by nie była, stanowi co najmniej dobre zwieńczenie trylogii zapoczątkowanej w 2002 roku, dając odpowiedzi jeśli nie na wszystkie, to na pewno na większość pytań dręczących miłośników cyklu. Twórcom udało się przy tym połączyć niektóre rozwiązania zaproponowane przed laty z nowoczesnymi elementami rozgrywki. Mocną stroną gry bez wątpienia jest również oprawa graficzna.

Wśród wad wymienia się natomiast muzykę, która odstaje poziomem od tego, do czego przyzwyczaiły graczy poprzednie odsłony cyklu, a także brak szeroko pojętego, fabularnego efektu „wow”. Redaktor serwisu Polygon (którego recenzja ze względu na brak oceny nie załapała się do powyższego zestawienia) twierdzi również, że Kingdom Hearts III mogłoby bardziej angażować graczy w opowiadaną historię. Nie każdemu przypadnie też do gustu fakt, że tytuł stanowi bardziej ewolucję aniżeli rewolucję.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2019-01-24 22:49:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow