Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kingdom Hearts: Unchained X wreszcie dostępne w Europie
Oczekiwanie na europejską wersję mobilnego RPG-a Kingdom Hearts: Unchained X dobiegło wreszcie końca. Trzeba przyznać, że trwało to dosyć długo. Produkcja zadebiutowała w 2013 roku jako pozycja przeglądarkowa, dostępna tylko w japońskiej wersji językowej. Potem została skonwertowana na urządzenia mobilne i wydana w Kraju Kwitnącej Wiśni we wrześniu ubiegłego roku, a w kwietniu obecnego do zabawy dołączyli Amerykanie. Do tej pory pobrało ją ponad 5 milionów graczy na całym świecie i teraz również my możemy się przekonać, czy jest to propozycja godna takiego zainteresowania.

Pod względem fabularnym Kingdom Hearts: Unchained X stanowi prequel w stosunku do popularnego konsolowego cyklu – jego akcja toczy się sto lat przed pierwszą odsłoną. Fabuła opowiada o grupie uczniów mistrza artefaktu znanego jako Keyblade, którzy dowiadują się o przepowiedni przewidującej nadejście przerażającej wojny. Za pomocą magicznej księgi zaczynają więc werbować wojowników z przyszłości i różnych światów, aby z ich pomocą zapobiec wybuchowi konfliktu.

Zabawę zaczynamy od wykreowania własnej postaci, wybierając jej płeć, wygląd oraz akcesoria. Rozgrywka polega głównie na wypełnianiu zadań, które najczęściej sprowadzają się do eksploracji niewielkich map i toczenia serii turowych bitew. Produkcja jest wyraźnie łatwiejsza niż konsolowe odsłony cyklu Kingdom Hearts, gdyż jednym z jej głównych celów jest zapoznanie nowych graczy z cyklem w sposób, który sprawi, że potem kupią inne części. Nie powinno to być trudne, gdyż przy Kingdom Hearts: Unchained X autorzy odwalili kawał dobrej roboty i jest to produkcja znacznie ciekawsza niż typowe mobilne projekty będące grami pobocznymi w stosunku do pecetowych i konsolowych marek.

Gra jest także bardzo dobrze wykonana, oferując atrakcyjną dwuwymiarową grafikę. Jak zwykle największą atrakcją jest świat zamieszkany przez masę znanych postaci, pochodzących ze wszystkich odsłon cyklu Final Fantasy oraz różnych animowanych filmów Disneya.

Mobilne Kingdom Hearts: Unchained X dostępne jest w wersjach na systemy iOS i Android. Na obu tych platformach gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-06-19 20:17:25
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow