Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kingdom Come: Deliverance - twórcy średniowiecznego RPG ujawnili kolejne cele finansowe Kickstartera
Wczoraj, raptem dwa dni po rozpoczęciu zbiórki na serwisie Kickstarter, czeskiemu studiu Warhorse udało się zgromadzić ponad 300 tysięcy funtów na realistycznego średniowiecznego RPG-a zatytułowanego Kingdom Come: Deliverance. Tym samym akcja crowdfundingowa przekroczyła minimalny prób potrzeby do jej sukcesu. Twórcy poszli teraz za przykładem innych deweloperów i aby zachęcić graczy do dalszego wspierania projektu ujawnili listę kolejnych progów finansowych, których osiągnięcie umożliwi ulepszenie końcowego produktu. Obecnie licznik na stronie pokazuje już 416 tys. funtów, co oznaczy, że udało się przebić pierwszy dodatkowy cel. W rezultacie podczas rozgrywki usłyszymy muzykę zagraną przez artystów specjalizujących się w średniowiecznych utworach oraz opartą na ówczesnych melodiach.

Osiągnięcie pół miliona funtów pozwoli na nagranie ścieżki dźwiękowej do scenek przerywnikowych z udziałem prawdziwej orkiestry symfonicznej. Z kolei 600 tysięcy nagrodzone zostanie wprowadzeniem opcji zagrania kobietą. Twórcy pozostaną wierni realiom historycznym i bohaterka nie będzie wykonywała tych samych zadań co męska postać. Zamiast tego otrzyma własny zestaw misji. Ostatni ujawniony próg ustalono na poziomie 700 tys. funtów i umożliwi on zastosowanie techniki motion capture do zarejestrowania aktorów odgrywających role, zarówno ich ruchów, jak i mimiki twarzy. Dalsze cele w wysokości 800 tysięcy i miliona funtów ujawnione mają być w późniejszym terminie.

Pisząc o Kingdom Come: Deliverance warto przypomnieć, że zbiórka na Kickstarterze nie posłuży do sfinansowania pełnej gry. Celem autorów jest opracowanie wysokobudżetowego RPG-a ze szczegółową oprawą graficzną i dużym otwartym światem. Co więcej, ukaże się on zarówno na pecety, jak i konsole. Tego typu projekt wymaga środków, których zebranie za pomocą crowdfundingu byłoby niezwykle trudne. Zamiast tego studio Warhorse chce wykorzystać zbiórkę do udowodnienia swojemu inwestorowi, że jest zapotrzebowanie na grę tego rodzaju i tym samym przekonać go do wyłożenia sumy potrzebnej na dokończenie produkcji.

Kingdom Come: Deliverance zmierza na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana została na końcówkę przyszłego roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2014-01-25 19:19:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow