Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Jeszcze dzisiaj wystartuje dziesiąte rozszerzenie EVE Online
Jeszcze dzisiaj udostępnione zostanie dziesiąte rozszerzenie do udanej, zdobywającej coraz większą rzeszę fanów kosmicznej produkcji MMO o tytule EVE Online. Zanim jednak gracze uzyskają dostęp do nowych funkcji i rozwiązań, twórcy spędzą kilka najbliższych godzin na przygotowywaniu serwerów do odpowiedniego przyjęcia zapowiadanego od dłuższego czasu dodatku.

Prace rozpoczęły się przed kilkunastoma godzinami i lada chwila winny się skończyć. W tym czasie wyłączona z użytku będzie nie tylko gra, ale także większość funkcjonalności oficjalnego serwisu internetowego EVE Online. Systematycznie przywracane będą kolejne opcje – aktualnie działa już np. dział wiadomości – lecz na te najważniejsze będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Chodzi tu w szczególności o samą grę, jak i platformę EVE API, która ma na celu ułatwienie dostępu do kont postaci i korporacji za pośrednictwem innych stron i programów. Ta ostatnia doczeka się aktywacji dopiero jutro.

Apocrypha, taki tytuł nosi dziesiąty dodatek do EVE Online, będzie oferować nowe projekty statków (a właściwie segmenty, z których będzie można składać pojazdy), epickie misje, a także szereg poważnych zmian w systemie rozgrywki, określanych mianem wejścia w trzeci etap technologiczny, tzw. Tech 3. Umożliwi on wszystkim fanom odbywanie podróży w niezbadane zakątki wszechświata, a co za tym idzie – podbijanie nowych układów planetarnych, wydobywanie wydajniejszych surowców oraz zdobywanie legendarnych artefaktów. Do gry trafi również nowa rasa obcych, tzw. Sleepers, a także poprawie ulegnie sztuczna inteligencja pozostałych NPC, w tym piratów.

Źródło:
Piotr "Jiker" Doroń - GRY-OnLine
Klemens
2009-03-10 17:02:24
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow