Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Jeremy Soule odpowiada za soundtrack The Elder Scrolls IV: Oblivion
Jak podała firma Bethesda Softworks, wielokrotnie nagradzany kompozytor Jeremy Soule będzie odpowiadał za przygotowanie unikatowej ścieżki dźwiękowej do czwartej części popularnej, przez wielu uważanej za arcydzieło w tym gatunku, serii cRPG The Elder Scrolls, noszącej podtytuł Oblivion. Program trafi na rynek w okresie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

To nie pierwszy przypadek, kiedy Jeremy Soule zabiera się za opracowanie soundtracka do gry. Ów artysta pracował m.in. nad muzyką do Total Annihilation, Icewind Dale, trzech wydanych dotychczas, wirtualnych adaptacji książek i filmów z Harry'm Potterem w roli głównej (za Chamber of Secrets otrzymał nawet nagrodę BAFTA - British Academy of Film & Television Arts), a także nad oprawą dźwiękową do The Elder Scrolls III: Morrowind.

Pod tym adresem możecie znaleźć pierwszy utwór z The Elder Scrolls IV: Oblivion, w formie pliku .mp3 do pobrania (zajmuje 2,5 MB). Zainteresowanych osobą pana Jeremy'ego Soule'a odsyłam jego oficjalną witrynę internetową.

Jeremy Soule odpowiada za soundtrack The Elder Scrolls IV Oblivion 160356,1.jpg
Klemens
2005-10-22 16:03:43
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow