Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Jakie zmiany czekają Guild Wars 2? - ArenaNet mówi o swoich planach
Fani Guild Wars 2 mogą spodziewać się nowych wyzwań w podziemiach, potworów, poprawek, dodatków do systemu gildii i dalszego rozwoju PvP oraz World vs. World. Takie zapewnienia przekazał na stronie gry Chris Whiteside, producent ze studia ArenaNet. Deweloper dodał, że po świętach poznamy więcej szczegółów, bo w planach jest przeprowadzenie kilku spotkań z fanami, podczas których będzie można zadawać pytania dotyczące przyszłości Tyrii.

W artykule Whiteside skomentował wydarzenie The Lost Shores, w ramach którego gra wzbogaciła się o lokację, mapę PvP, podziemia oraz wątek fabularny poświęcony rasie podwodnych istot. Producent podziękował uczestnikom akcji i zapewnił, że ArenaNet zdaje sobie sprawę z problemów, jakie się z nią wiązały (gracze narzekali na lagi i błędy). Twórcy Guild Wars 2 będą starali się poprawić metody łączenia tych dwóch aspektów gry.

Co dokładnie czeka Guild Wars 2? Jednym z ważniejszych celów dla studia ArenaNet jest odrestaurowanie i poprawienie wszystkich istniejących podziemi (dotyczy to zarówno trybu Story, jak i Explorable). Producent chce dodatkowo poszerzyć elementy Fractal of the Mist, lokacji oferującej losowo dobierane komnaty z wyzwaniami, którą wprowadzono w The Lost Shores. Świat gry ma doczekać się też bardziej różnorodnego bestiariusza.

ArenaNet pracuje nad kolejnymi porcjami zawartości, w oparciu o wprowadzoną niedawno lokację - Southsun Cove. W przygotowaniu są następne rozdziały historii Guild Wars 2. Więcej funkcji można spodziewać się w kwestii zarządzania i rozwijania gildii. Deweloper nie zapomina o PvP i trybie World vs. World. Podobno doczeka się on nowego systemu nagradzania i paru innych dodatków. Studio nie podało, kiedy dokładnie należy spodziewać się tych nowości.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2012-11-22 13:31:35
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow