Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Horizon: Zero Dawn na PC bez opcji zmiany pola widzenia
O tym, że Horizon: Zero Dawn ukaże się na komputerach osobistych spekulowano już od dłuższego czasu. W ubiegłym tygodniu informacja została oficjalnie potwierdzona. Wiemy również, że tytuł trafi na PC latem bieżącego roku. I jak to zwykle bywa w takich przypadkach, jednym z najistotniejszych zagadnień związanych z konwersją są ustawienia, które będziemy mogli dostosować podczas rozgrywki.

Jak się okazuje, pecetowi gracze nie będą mieli możliwości regulacji pola widzenia. Taką informację podała w odpowiedzi na pytanie użytkownika forum Steama jedna z deweloperek. Zapewnia ona, że zespół dodał kilka niezbędnych opcji dostrojenia gry do potrzeb graczy, ale zmiana FOV mogłaby zbyt mocno ingerować w rozgrywkę oraz styl wizualny produkcji:

Dodamy kilka sposobów na dostosowanie ustawień Horizon Zero Dawn na PC. Uważamy jednak, że zmiana FOV zbytnio ograniczy oryginalne doświadczenie i styl wizualny Horizon Zero Dawn, więc nie będziecie w stanie tego zmienić.

Kilka dni temu ta sama producentka potwierdziła, że produkcja będzie wspierać monitory ultrapanoramiczne (ultra-wide). Chociaż szeroki ekran i pole widzenia nie są od siebie bezpośrednio uzależnione, to nie ukrywajmy - możliwość ich dostosowania byłaby wskazana, szczególnie przy tak imponującym graficznie tytule.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine
Klemens
2020-03-19 09:39:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow