Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Hideo Kojima szykuje coś nowego na przyszły tydzień
Wygląda na to, że Hideo Kojima (a dokładniej jego studio gier wideo – Kojima Productions) ma w planach już wkrótce przedstawić światu kolejny tytuł, nad którym obecnie pracuje. Z wpisu na Twitterze, który informuje, że niebawem o czymś się dowiemy, fani zdążyli wywnioskować, że ową produkcją będzie nowy Silent Hill.

Według nich wskazują na to dwie rzeczy. Po pierwsze - użycie słowa „silent” w oryginalnym poście. A po drugie - napis „PYRAMID” (który nawiązuje oczywiście do słynnego potwora Piramidogłowego z serii Silent Hill – z ang. Pyramid Head) na ołówku trzymanym przez Aki Saito. Warto również zauważyć, że w notatniku zostało zapisane sfrumułowanie „Next Week!”, które najpewniej oznacza, że o nowym tytule usłyszymy właśnie w przyszłym tygodniu. Oczywiście na razie są to tylko domysły i teorie fanów, także potraktujecie je z dużą rezerwą.

Przypomnijmy, że pod koniec stycznia tego roku Hideo Kojima w wywiadzie z magazynem Famitsu zdradził, że jego studio ma już kilka nowych projektów gier, nad którymi może pracować. Jeden z nich to „duża produkcja”, lecz równolegle zespół chciałby przygotować kilka mniejszych tytułów, wydawanych epizodycznie bądź jedynie cyfrowo. Natomiast w październiku 2019 roku Kojima oznajmił, że chciałby wrócić do gatunku horroru, z którym miał już wcześniej do czynienia przy P.T., będące zapowiedzią skasowanego ostatecznie projektu Silent Hills. Czyżby jednak okazało się, że Japończykowi udało się przywrócić grę z powrotem do życia? Jeśli tak, to istnieje spora szansa, że usłyszymy o nim już niebawem.

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine
Klemens
2020-02-29 07:57:44
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow