Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Heroes of Loot 2 - premiera kontynuacji popularnego RPG akcji
Trzy lata temu studio OrangePixel wypuściło udane RPG akcji Heroes of Loot, w którym starcia przebiegały w tak szaleńczym tempie, że rozgrywka bardziej przypominała oldskulowe strzelanki niż tradycyjne produkcje roleplaying. Teraz autorzy wypuścili kontynuację, która zatytułowana została po prostu Heroes of Loot 2.

Tak jak w pierwowzorze, autorzy nie zawracali sobie głowy rozbudowaną warstwą fabularną. Powracamy do znanej już krainy fantasy i do bohaterów, którzy po ukończeniu kampanii w poprzedniej części szybko zaczęli się nudzić. Udali się więc na poszukiwanie nowego zajęcia i znaleźli je wynajmując swoje usługi lordowi zamku, który zleca im wyczyszczenie kilku podziemi z potworów i uratowanie porwanej niewiasty.

W grze powraca czwórka bohaterów znanych z pierwowzoru. Wojownik walczy potężnym młotem bojowym, walkiria dysponuje dużą prędkością ruchu i zdolnością wykrywania sekretów, czarodziej korzysta ze sporego zestawu zaklęć, a elf dysponuje łukiem na tyle silnym, że wystrzelona z niego strzała potrafi przebić kilka potworów stojących w jednej linii. Podczas rozgrywki postacie te w szybkim tempie gromadzą punkty doświadczenia, co pozwala je awansować na kolejne poziomy i uczyć coraz lepszych umiejętności.

W porównaniu z pierwowzorem największą zmianą jest fakt, że nie kierujemy już pojedynczym bohaterem. Zamiast tego ze wspomnianej czwórki wybieramy dwie postacie, którymi potem jako duetem sterujemy podczas przechodzenia poziomów. Wirtualny partner podąża automatycznie zaraz za nami, a my możemy się w każdej chwili przełączać między herosami, co odgrywa kluczową rolę zarówno w walce, jak i rozwiązywaniu zagadek logicznych.

Te dwie wybrane postacie pędzą przez generowane losowo lochy w zabójczym tempie, podobnie jak przeciwnicy. Z tego powodu rozgrywka jest mocno zręcznościowa i podczas walki liczy się przede wszystkim doskonały refleks gracza.

Heroes of Loot 2 dostępne jest w wersjach na mobilne systemy iOS i Android oraz na pecety. Gra pozbawiona jest mikropłatności.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-06-09 18:54:25
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow