Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Guild Wars sprzedało się w 6 milionach kopii
Studio ArenaNet poinformowało, że flagowy MMORPG firmy, gra Guild Wars, sprzedała się w liczbie ponad 6 milionów kopii. Tym samym najsilniejszy konkurent World of Warcraft uzbierał właśnie w sprzedanych pudełkach połowę tego, co ma już Blizzard w samych tylko aktywnych kontach.

W oświadczeniu jednego z założycieli firmy, Mike’a O’Briena, czytamy: „Jesteśmy zaszczyceni tym, jak gracze reagowali na Guild Wars w ciągu ostatnich 4 lat i dumni z tego, że zarówno sam tytuł, jak i społeczność pomogły kształtować, definiować i rozwijać ten gatunek. Nasza bezabonamentowa forma prowadzenia biznesu okazała się być wielkim hitem wśród graczy, dzięki czemu olbrzymia i bardzo zróżnicowana grupa ludzi została zachęcona do GW. Gratulujemy! Jak widać, bardzo silna pozycja króla gatunku, World of Warcraft, nie wyklucza sukcesu innych tytułów i tego, że nisza gier MMO potrafi okazać się opłacalną nie tylko dla Blizzarda.

Podczas gdy pierwsze Guild Wars, jej pełnoprawny dodatek i dwie bonusowe kampanie święcą triumfy, wszyscy gracze czekają z utęsknieniem na prawowity sequel, którego premiera odbędzie się najwcześniej w przyszłym roku. Czekamy i my.

Źródło:
Filip "fsm" Grabski - GRY-OnLine
Klemens
2009-04-24 16:09:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow