Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Guild Wars 2 – milion osób zapisało się na testy gry
Studio ArenaNet poinformowało, że na zamkniętą betę gry Guild Wars 2 zapisało się ponad milion graczy. Zapisy ruszyły zaledwie kilkadziesiąt godzin temu i trwały dwie doby. Producenci podziękowali za tak duże zainteresowanie ich tytułem w specjalnym filmie, w którym oglądamy ich żywiołową reakcję na milionową aplikację zgłoszeniową. Popularność bety potwierdza, że na kontynuację oryginalnego Guild Wars czeka naprawdę wiele osób.

Zapisy na testy są już zamknięte, więc osoby, które nie zdążyły złożyć aplikacji muszą liczyć na to, że pojawią się inne sposoby na wzięcie udziału w zabawie. Beta powinna wystartować w najbliższych tygodniach – najprawdopodobniej jeszcze w marcu. Wybrańcy zostaną poinformowani o dostępie do gry drogą emailową i będą musieli podpisać stosowną umowę. Oznacza to, że nie będzie można dzielić się szerzej tym, co zobaczymy w becie.

To nie koniec wieści o Guild Wars 2. ArenaNet przedstawiła bowiem bardziej szczegółowe informacje na temat trybu World vs World, w którym zmierzy się nawet kilkuset graczy na olbrzymich mapach. Mike Ferguson, jeden z deweloperów, opowiedział na oficjalnym blogu Guild Wars 2 o maszynach oblężniczych i paru innych elementach. Producent przyjmował też pytania od fanów na łamach serwisu Reddit – to kolejna kopalnia ciekawostek.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2012-02-25 13:01:50
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow