Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Gry Guild Wars: Eye of the North i Guild Wars 2 oficjalnie zapowiedziane
Europejski oddział koncernu NCSoft opublikował wczoraj oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie ogłosił to, o czym wiemy od początku marca – trwają prace nad nową odsłoną cyklu Guild Wars, a także nad pełnoprawnym rozszerzeniem do pierwszej części gry.

W oświadczeniu brak informacji na temat oficjalnej premiery Guild Wars 2, ale można śmiało założyć, że sequel pojawi się na rynku najwcześniej za dwa lata (tak też zapowiadał magazyn The Inquirer, który jako pierwszy opublikował plotki dotyczące tego programu), gdyż dopiero w drugiej połowie przyszłego roku ruszą beta-testy gry. Najważniejsza informacja – z punktu widzenia większości użytkowników – również została przez NCSoft potwierdzona. Za zabawę w Guild Wars 2 nie będą pobierane jakiekolwiek opłaty.

W trzecim kwartale bieżącego roku do sklepów trafi pierwszy, oficjalny dodatek do Guild Wars. Program o nazwie Eye of the North będzie wymagać do działania którejkolwiek z wcześniej opublikowanych gier: Prophecies, Nightfall lub Factions. W rozszerzeniu ujrzymy osiemnaście ogromnych lochów, 150 nowych umiejętności, dziesięciu premierowych bohaterów oraz mnóstwo broni, zestawów zbroi, itp. W dodatku pojawi się także specjalny budynek (Hall of Monuments), który będzie zapamiętywać osiągnięcia graczy. Umożliwią one odblokowanie ekskluzywnych przedmiotów oraz innych bonusów bohaterom drugiej odsłony cyklu.

W tekście znajdziecie pierwsze ujawnione przez NCSoft obrazki z Guild Wars: Eye of the North.

Źródło:
GRY-OnLine

Gry Guild Wars Eye of the North i Guild Wars 2 oficjalnie zapowiedziane 181645,1.jpg

Gry Guild Wars Eye of the North i Guild Wars 2 oficjalnie zapowiedziane 181645,2.jpg

Gry Guild Wars Eye of the North i Guild Wars 2 oficjalnie zapowiedziane 181645,3.jpg

Gry Guild Wars Eye of the North i Guild Wars 2 oficjalnie zapowiedziane 181645,4.jpg
Klemens
2007-03-28 18:16:25
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow