Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Gracz World of Warcraft osiągnął poziom 100, korzystając wyłącznie z maty do tańczenia
Gracz posługujący się pseudonimem Rudeism postawił sobie za cel zdobyć setny poziom w World of Warcraft, korzystając wyłącznie z maty do tańczenia jako kontrolera. Cel ten udało się osiągnąć po kilku tygodniach. Rudeism musiał spędzić w grze łącznie 5 dni, 11 godzin, 48 minut i 38 sekund, by awansować swego trolla-mnicha na maksymalny poziom.

Rudeism, po zakończeniu wyzwania i odtańczeniu tańca zwycięstwa, porozmawiał z fanami, twierdząc, że dotknął klawiatury po raz pierwszy od trzech tygodni. Inni gracze, z którymi wyruszał na rajdy, z początku nie wiedzieli, jakiego kontrolera używa, ale z czasem wieść się rozniosła i Rudeism nie mógł narzekać na brak osób, które chciały pójść z nim na rajd, a na końcu cieszyły się wraz z nim sukcesem.

- Panie i panowie, to był fantastyczny miesiąc tańca, i spotykania fantastycznych, wspaniałych ludzi - powiedział Rudeism. - Czuję, że stworzyliśmy wspaniałą społeczność.

Rudeism planuje już kolejne wyzwania - chce zagrać w Heroes of the Storm za pomocą kontrolera-gitary oraz w Undertale, również korzystając wyłącznie z maty do tańczenia.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2016-04-04 17:24:34
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow