Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Gra cRPG Game of Thrones zadebiutuje w maju
Stworzona przez George’a R. R. Martina seria powieściowa Pieśń Lodu i Ognia to jedna z najciekawszych sag fantasy ostatnich kilkunastu lat. Już wkrótce będziemy mogli sprawdzić, czy oparta na jej motywach gra cRPG udźwignie ciężar tej marki. Firma Atlus ogłosiła bowiem, że Game of Thrones trafi do sprzedaży 15 maja tego roku w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.Oficjalna strona gry przy okazji ujawnienia daty premiery wzbogaciła się o powyższy zwiastun, ukazujący miasto Riverspring, będące jedną z pierwszych lokacji, które odwiedzimy w trakcie kampanii.

Game of Thrones zaprezentuje całkiem nową historię koncentrującą się na losach dwóch bohaterów - Morsa Westforda oraz Alestera z rodu Sarwyck. Pierwszy z nich jest członkiem Nocnej Straży, a drugi Czerwonym Kapłanem. Autorzy obiecują, że pozostaną wierni książkowemu pierwowzorowi i dlatego walka nie zdominuje całej rozgrywki. Równie ważną rolę odegra sztuka negocjacji.

W trakcie przychody zwiedzimy wiele słynnych miejsc i spotkamy znane z kart książek postacie, w tym m.in. królową Cersei, Varysa oraz Jeora Mormonta, Lorda Dowódcę Nocnej Straży. Nie zabraknie jednak również całkiem nowych lokacji i bohaterów. Przejście kampanii ma zająć około 30 godzin.

Na koniec warto przypomnieć, że tworzone przez francuskie studio Cyanide cRPG nie jest jedyną grą opartą na licencji Pieśni Lodu i Ognia. W zeszłym roku ukazał się RTS A Game of Thrones: Genesis autorstwa tego samego zespołu, który pomimo kilku ciekawych pomysłów nie zachwycił jakością. Miejmy nadzieję, że drugie podejście tej ekipy będzie bardziej udane. Ponadto w produkcji znajduje się również przeglądarkowa gra MMORPG, której tworzeniem zajmuje się firma Bigpoint, odpowiedzialna m.in. za Battlestar Galactica Online.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2012-02-04 19:13:26
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow