Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Gra MMO EVE Online ma 450 tysięcy subskrybentów
Studio CCP ujawniło najnowsze statystyki dotyczące liczby subskrybentów w grze EVE Online. Okazuje się, że w ostatnim czasie odnotowano spory przyrost wykupywanych abonamentów, w czym duża zasługa ponownej premiery tej produkcji MMO w Chinach.

W tej chwili EVE Online może pochwalić się liczbą ponad 450 tysięcy subskrybentów. W zeszłym tygodniu gra została ponownie wydana w Chinach przy współpracy z firmą TianCity. Studio CCP podaje, że powtórne ukazanie się EVE Online na azjatyckim rynku w dużym stopniu przyczyniło się do wzrostu liczby użytkowników opłacających abonament. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo chińscy gracze kochają gatunek MMO.

Hilmar Veigar Petursson (dyrektor naczelny studia CCP) w taki sposób skomentował dzisiejszą informację: „Nie mogę wyobrazić sobie lepszego sposobu na rozpoczęcie świętowania naszej dziesiątej rocznicy niż sprowadzenie nowej ery EVE Online do Chin. Witam mieszkańców tego kraju we wszechświecie Nowego Edenu w chwili wejścia w drugą dekadę rozwoju i dobrobytu EVE Online. Ze względu na ogromny wysiłek zespołu CCP, możemy z dumą powiedzieć, że rozwijaliśmy EVE Online nieustannie od momentu premiery gry w 2003 roku”.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2012-12-13 12:58:21
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow