Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Gra Lineage II dostępna za darmo. Premiera dodatku Goddess of Destruction
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma NCsoft ogłosiła, że gra MMO Lineage II przeszła na darmowy model rozgrywki z mikrotransakcjami. Wraz z wprowadzoną zmianą, oddano w ręce graczy największą aktualizację w historii tej produkcji zatytułowaną Goddess of Destruction.

Choć z doświadczenia większość graczy zdaje sobie sprawę, że model free-to-play w rzeczywistości wcale nie jest taki darmowy, jak mogłaby na to wskazywać jego nazwa, to w przypadku gry Lineage II zanosi się na małą rewolucję. Twórcy postanowili zaryzykować i nie zamierzają ograniczać dostępu do żadnych ras, klas postaci, lokacji czy pakietów zadań.

Oznacza to w praktyce, że faktycznie można bawić się nie ponosząc dodatkowych kosztów. Jakby tego było mało, wprowadzono nową, opartą na przeglądarce internetowej funkcjonalność o nazwie Path to Awakening. Dzięki niej, wraz z awansowaniem na kolejne poziomy doświadczenia, gracze otrzymają dodatkowe przedmioty.

System mikrotransakcji ogranicza się do możliwości zakupu we wbudowanym sklepie specjalnych elementów wyposażenia, które w pewnym stopniu ułatwiają i przyspieszają progresję gracza. W związku z tym nie brakuje między innymi mikstur zapewniających przez określony czas dodatkowe punkty doświadczenia. Przedmioty te są sprzedawane również w specjalnych pakietach przygotowanych w trzech różnych wariantach, w zależności od potrzeb bohatera.

Przejście gry Lineage II na model free-to-play wiąże się również z wydaniem ogromnej aktualizacji pod tytułem Goddess of Destruction. Wprowadza ona 8 nowych klas postaci wraz z unikatowymi umiejętnościami, przeszło 400 rodzajów broni i pancerzy, 60 dodatkowych bossów w instancjach oraz 34 strefy łowieckie. Z kolei osoby preferujące współpracę z innymi graczami powinny się ucieszyć z nowych, instancjonowanych budynków klanów oraz usprawnionego systemu znajdowania towarzyszy. Opis wszystkich funkcji znajdziecie tutaj.

Źródło:
"DogGhost" - GRY-OnLine
Klemens
2011-12-01 15:36:17
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow