Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Gods: Kraina Nieskończoności w tłoczni
Firma Cypron Studios ogłosiła, że jej najnowsza produkcja z gatunku cRPG, nosząca tytuł Gods: Lands of Infinity (Gods: Kraina Nieskończoności), uzyskała właśnie status „gold” i powędrowała do tłoczni. Światowy debiut rynkowy gry jest zaplanowany na styczeń przyszłego roku. W Polsce, dzięki firmie Cenega, omawiany tytuł ukaże się również w styczniu 2006, a jego cena będzie wynosić 29,90 PLN.

Gods: Lands of Infinity to ukazana z perspektywy pierwszej osoby rozbudowana gra role-playing. Tytuł ten pod wieloma względami przypomina takie pozycje jak The Elder Scrolls III: Morrowind czy też Wizardry 8.

Gra jest w dużym stopniu nieliniowa, niektórych zadań można w ogóle nie podejmować się, wiele z nich można ponadto zaliczyć na kilka różnych sposobów. Podobnie jak we wspomnianym Morrowindzie, gracz może całkowicie skupić się na eksploracji świata gry, a główny wątek odstawić sobie na później. Nie mniej istotną rolę odgrywają charaktery głównych postaci, równie dobrze można prowadzić drużynę złożoną z dzielnych bohaterów, jak i typowych złodziejaszków. W miarę rozwoju gry postaci te awansują na kolejne poziomy doświadczenia - zastosowano również podobny system do Morrowinda polegający na rozwijaniu tych umiejętności, z których częściej korzysta się w czasie zabawy. Przykładowo, używanie miecza w trakcie walk zaowocuje rozwinięciem skilla odpowiedzialnego za obsługę tego typu broni białej. Do prowadzonej przez gracza osoby dołączają liczne postaci niezależne, nad którymi można zachować pełną kontrolę. Na uwagę zasługuje również rozbudowany ekwipunek, który obejmuje kilkaset typów zbroi, broni czy też przedmiotów dodatkowych. Z racji tego, iż akcja Gods rozgrywa się w świecie fantasy nie zabrakło magii (wiele różnych szkół do wyboru) a także alchemii.
Klemens
2005-12-22 16:42:19
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow