Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

GSC twardo trzyma się zasady pierwszeństwa dla pecetów
Ukraińskie studio GSC Games World nadal stoi po stronie posiadaczy pecetów. Do sklepów trafi najpierw Call of Pripyat, a dopiero potem konsolowcy dostaną port pierwszego S.T.A.L.K.E.R.-a.

W maju studio GSC Game World ujawniło plany wydania kontynuacji S.T.A.L.K.E.R.-a oraz wersji konsolowej pierwszej części. Okazuje się jednak, że aktualnym priorytetem ukraińskiej ekipy nie jest organizowanie wycieczki do Czarnobyla dla posiadaczy Xboksów 360, tylko dla pecetowców. W sklepach najpierw pojawi się Call of Pripyat, a dopiero potem konsolowy Shadow of Chernobyl.

„Uważamy, że port S.T.A.L.K.E.R.-a na Xboksa 360 nie pojawi się przed premierą kontynuacji. Teraz jesteśmy pochłonięci przygotowywaniem pecetowej wersji gry. Co będzie potem - zobaczymy. (...) Zaczęliśmy prace nie tylko z Xboksem 360, ale także z PlayStation 3 i Nintendo Wii. Przez jakiś czas próbowaliśmy zrobić coś na PSP, ale obecnie nie mamy wystarczającej liczby ludzi, aby spełnić te ambicje” - powiedział Oleg Yavorsky, spec od Public Relations GSC.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, Call of Pripyat pojawi się w sklepach w przyszłym miesiącu.

Źródło:
Grzegorz "Zaitsev" Bonter - gram.pl
Klemens
2009-09-09 15:45:07
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow