Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Full Throttle Remastered na pierwszym zwiastunie
Rok temu studio Double Fine poinformowało, że pracuje nad Full Throttle Remastered, czyli odświeżoną wersją kultowej przygodówki studia LucasArts. Od tamtej pory o projekcie było cicho. Teraz autorzy wreszcie przerwali ciszę wypuszczając pierwszy zwiastun projektu.

Filmik składa się głównie ze scenek przerywnikowych i dopiero na samym końcu możemy zobaczyć kilka sekund rozgrywki. Materiał pokazuje jednak to, co najważniejsze, czyli jak prezentować się będzie odświeżona oprawa graficzna, będąca główną atrakcją tego remastera w porównaniu do pierwowzoru z 1995 roku. Wygląda to bardzo dobrze i pomimo ulepszeń skutecznie trzyma klimat, za który gracze pokochali oryginalne Full Throttle.Przypomnijmy, że Full Throttle Remastered zaoferuje tła i postacie wykonane w wysokiej rozdzielczości, a każda klatka animacji zostanie ręcznie przemalowana na nowo. Tradycjonaliści będą jednak mogli w każdym momencie przestawić się na pełną pikseli oryginalną oprawę graficzną. Autorzy obiecują także lepszą jakość efektów dźwiękowych i muzyki. Nie zabraknie również wielu dodatkowych atrakcji, takich jak galeria artworków oraz opcja włączenia komentarza audio, w którym autorzy zaangażowani w produkcję pierwowzoru będą dzielili się ciekawostkami i zabawnymi anegdotami.

Nie powinniśmy za to spodziewać się większych zmian w fabule oraz mechanizmach rozgrywki. Ponownie więc przeniesiemy się do 2040 roku i wcielimy się w wodza gangu motocyklowego, który zostanie niesłusznie oskarżony o morderstwo i spróbuje oczyścić swoje imię. Podczas zabawy gracze będą musieli eksplorować lokacje, prowadzić rozmowy, gromadzić przedmioty i rozwiązywać zagadki. Do tego dojdą sekcje zręcznościowe, w ramach których stoczymy pojedynki motocyklowe na długich odcinkach autostrady.

Gra zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Premiera ma nastąpić w przyszłym roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-12-03 12:20:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow