Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fragments of Him - zapowiedziano narracyjną przygodówkę studia SassyBot
Niezależne duńskie studio SassyBot zapowiedziało narracyjną przygodówkę Fragments of Him. Ambicją autorów jest dostarczenie interaktywnego dramatu, który będzie potrafił autentyczne wzruszyć bawiących się w niego graczy. Produkcja zmierza obecnie na pecety oraz konsolę Xbox One. Premiera ma nastąpić w przyszłym roku i na razie twórcy nie są w stanie podać dokładniejszej daty premiery. Warto wspomnieć, że Fragments of Him stanowi rozwinięcie pomysłów z ciepło przyjętego darmowego prototypu pod tym samym tytułem, który opracowano w ciągu 48 godzin na zorganizowany w 2013 roku konkursie Ludum Dare 26.

Scenariusz obracać się będzie wokół tragicznej śmierci młodego mężczyzny imieniem Will, który stracił życie w wypadku samochodowym. Pozostawił po sobie zrozpaczonych przyjaciół oraz członków rodziny i gra opowie o tym, jak wszyscy ci ludzie będą próbowali poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby.

Wśród tych postaci znajdzie się Harry, czyli partner życiowy Willa, który po śmierci ukochanego powróci do pustego mieszkania pełnego przedmiotów przypominających mu zmarłego. Drugim żałobnikiem będzie Sarah, czyli bliska przyjaciółka obu mężczyzn. Listę zamknie Mary – babcia Willa, która czuje się samotna i zdradzona przez otaczających ją ludzi.

Akcję będziemy obserwowali z perspektywy pierwszoosobowej, choć nie pokierujemy żadną konkretną postacią. Zamiast tego będziemy czymś w rodzaju bezosobowego obserwatora, stanowiącego ucieleśnienie psychiki każdego z bohaterów. Podczas zabawy otrzymamy okazję odtworzenia ostatnich wspomnień z udziałem Willa, jak również rozegrania wydarzeń mających miejsce już po jego śmierci. Poprzez podejmowanie decyzji wpływać będziemy na dalszy rozwój opowieści i ostatecznie ukształtujemy finalny los wszystkich postaci.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-14 12:46:26
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow