Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Film i ewentualna gra na podstawie Hobbita nie w tym samym czasie
Filmowa adaptacja Hobbit, czyli tam i z powrotem, powieści autorstwa J. R. R. Tolkiena opowiadającej przygody hobbita Bilbo mające miejsce przed trylogią Władcy Pierścieni, ma mieć swoją światową premierę w 2012 roku. Można byłoby oczekiwać, że wraz z nią do sklepów powędruje oparta na obrazie gra komputerowa. Tak się jednak nie stanie, o czym poinformował Guillermo Del Toro, reżyser The Hobbit.

Z informacji przekazanych przez Del Toro serwisowi MTV Multiplayer wynika, że ewentualna próba dostarczenia gry na rynek w okolicach premiery filmu byłaby zbyt ambitna, aby jej realizacja przebiegła w oczekiwany sposób. „Mamy bardzo napięte terminy”, oznajmił Del Toro w rozmowie z Joshem Horowitzem. Wszystko wskazuje więc na to, że jeśli tylko prace nad produkcją The Hobbit w wersji na pecety i konsole oficjalnie ruszą (do tej pory o grze nikt nie wspominał), to debiut gry nie odbędzie się wcześniej, aniżeli kilka miesięcy po premierze kinowego obrazu.

Przypominamy, że pierwotnie reżyserią The Hobbit miał się zajmować Peter Jackson. Powodem rozstania twórcy trzech odsłon Władcy Pierścieni z wytwórniami New Line Cinema oraz MGM (jednocześnie dystrybutora filmu) były różnice w kwestii wysokości wynagrodzenia za tę trylogię.

Źródło:
Piotr "Jiker" Doroń - GRY-OnLine
Klemens
2009-06-10 08:47:33
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow