Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fearless Fantasy – zakręcone RPG trafiło na Androida
Mamy dobre wieści dla graczy lubujących się w naprawdę przedziwnych produkcjach. Na Androida właśnie trafiło bowiem nietypowe turowe RPG zatytułowane Fearless Fantasy.

Wersja na Androida kosztuje ok. 19 złotych. Produkcja zadebiutowała na pecetach w maju tego roku, a miesiąc później trafiła na iOS-a. Wszystkie trzy wydania są identyczne pod względem zawartości.

Kampania osadzona jest w przedziwnej krainie fantasy, pełnej potworów wyglądających, jak gdyby ich projekty narodziły się podczas długich sesji z substancjami odurzającymi. Gra opowiada historię łowcy głów imieniem Leon, który ma w zwyczaju siekać na kawałki każdego, kto wejdzie mu w drogę. Podczas przygody będzie on musiał nie tylko wymordować hordy przeciwników, ale także ocalić pewną dziewczynę przed okropnym małżeństwem.

Rozgrywka koncentruje się na eksploracji i toczeniu turowych bitew. System walki jest nietypowy i świetnie pasuje do specyfiki ekranów dotykowych. Zamiast wybierać bowiem opcje z różnych menu, wszystkie czynności aktywujemy kreśląc konkretne gesty. Często musimy to robić dosyć szybko i bardzo precyzyjnie, więc w sumie otrzymujemy mechanizmy łączące elementy strategiczne ze zręcznościowymi. W grze nie zabrakło oczywiście systemu rozwoju, pozwalającego na ulepszenie umiejętności członków drużyny.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-14 13:19:01
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow