Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fear Effect Sedna ukaże się w marcu
Kilka miesięcy temu informowano o przybliżonym terminie premiery gry Fear Effect Sedna. Produkcja miała ukazać się na początku tego roku i choć jeszcze nie doczekała się debiutu, to nie będziemy musieli na niego zbyt długo czekać. Studio Forever Entertainment, odpowiedzialne za konsolowe edycje projektu, opublikowało dziś nowy zwiastun zdradzający, że tytuł ukaże się 6 marca na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch oraz komputerach osobistych.

Fear Effect Sedna
będzie kolejną częścią serii zapoczątkowanej jeszcze w 2000 roku na konsoli PlayStation. Oryginał był przygodową grą akcji, ale nowa część zaoferuje zupełnie inne podejście do rozgrywki, gdyż ma to być taktyczna produkcja z widokiem izometrycznym. Akcja rozgrywać będzie się cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w jedynce. Hana mieszka z Rain w Hongkongu, gdzie od czasu do czasu para się zawodem najemnika. Pewnego dnia otrzymuje z pozoru prostą misję zdobycia zabytkowej statuetki, znajdującej się w rękach chińskiego ambasadora we Francji. Szybko okazuje się, że przyjmując zlecenie, bohaterka wplątała się w poważne tarapaty.

Przypominamy również, że studio Sushee, czyli deweloper PC-towej wersji gry, pracuje obecnie nad jeszcze jedną produkcją z serii Fear Effect. Ma nią być remake pierwszej części, zatytułowany Fear Effect Reinvented. Projekt ukazać ma się w tym roku na PC-tach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2018-02-12 20:05:38
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow