Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 76 dostanie nowy tryb PvP
Jednym z wielu problemów gry Fallout 76 są skromne opcje rywalizacji z innymi graczami. Autorzy, czyli ludzie ze studia Bethesda, poinformowali, że w przyszłym roku ulegnie to zmianie i produkcja otrzyma nowy tryb PvP. Informacje te umieszczono w opublikowanym na oficjalnej stronie wpisie, zdradzającym dalsze plany rozwoju gry.

Nie ujawniono zbyt wielu konkretów. Zdradzono jedynie, że nowy tryb pozbawiony będzie obecnych ograniczeń rozgrywek PvP. Aktualnie walka między graczami rozpoczyna się na dobre dopiero wtedy, gdy zaatakowana osoba zacznie się bronić. Jeśli tego nie zrobi, to jej postać otrzymuje mocno ograniczone obrażenia. Wydaje się więc, że po usunięciu tej mechaniki dostaniemy tradycyjne rozgrywki wieloosobowe znane z innych survivalowych gier akcji, gdzie w każdej chwili będziemy mogli zostać napadnięci.

Oczywiście, taka zmiana nie wszystkim przypadnie do gustu, więc najpewniej nowe zasady PvP obowiązywać będą tylko na niektórych serwerach. Mamy nadzieję, że przy okazji zwiększone zostaną nagrody za pokonanie innego gracza, gdyż obecnie przeszukując zwłoki rywala dostajemy głównie bezużyteczne śmieci.

Wczoraj Fallout 76 otrzymał kolejnego hotfixa, czyli małego patcha poprawiającego kilka błędów, w tym te pozwalające na duplikowanie przedmiotów. Ponadto już nie mają się pojawiać sytuacje, w których wróg błyskawicznie regeneruje obrażenia zaraz po ich otrzymaniu. To najpewniej ostatnia aktualizacja w tym roku. Następna duża łatka ma się ukazać w połowie stycznia. Skoncentruje się na usunięciu poważniejszych problemów oraz wprowadzi nowe karty perków.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2018-12-20 10:34:31
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow