Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 76: Wastelanders – Bethesda omawia RPG-owy system dialogów
Na nieco ponad miesiąc przed premierą Wastelanders, czyli dużej aktualizacji do gry Fallout 76, która wprowadzi między innymi od dawna oczekiwane ludzkie postacie neutralne, firma Bethesda Softworks postanowiła przybliżyć graczom system dialogów. Będzie on o tyle ważny, że w czekającej na nas przygodzie rozmowy mają odgrywać kluczową rolę.

Zacznijmy od tego, że w przeciwieństwie do Fallouta 4, tym razem otrzymamy podgląd pełnych kwestii wypowiadanych przez naszego bohatera. Ponadto twórcy pozwolą nam w każdej chwili spojrzeć na historię konwersacji (którą będzie można wyłączyć), zmieniać położenie kamery czy też pomijać konkretne kwestie wypowiadane przez naszych rozmówców.

Wprowadzenie do gry NPC otworzy przed nami zupełnie nowe (jak na standardy Fallouta 76) możliwości. W trakcie rozgrywki nie zabraknie na przykład konieczności podejmowania decyzji; w ten sposób nie tylko będziemy budować sojusze, lecz również odkryjemy alternatywne sposoby na rozwiązywanie określonych problemów. Nasze wybory zdeterminują również sposób, w jaki będą nas postrzegać Osadnicy lub Najeźdźcy, czyli reprezentanci dwóch zwaśnionych frakcji, które spróbują zasiedlić i podporządkować sobie Appallachię. Inna sprawa, że do wykorzystania niektórych linii dialogowych potrzebne będą statystyki na określonym poziomie, jak charyzma czy szczęście.

Co ciekawe, deweloperzy postanowili wziąć na warsztat również już obecnych w grze NPC (jak Rose czy MODUS), którzy doczekali się zupełnie nowych kwestii. Niemniej zlecane przez nie zadania pozostaną niezmienione w stosunku do pierwowzoru.

Aktualizacja Wastelanders 7 marca zostanie udostępniona wszystkim posiadaczom Fallouta 76. Tego samego dnia omawiana produkcja zadebiutuje również na platformie Steam. Na koniec warto jeszcze dodać, że od dzisiaj do poniedziałku (tj. 2 marca) w grze Fallout 76 można zdobyć podwójną ilość doświadczenia za wszystkie aktywności, niezależnie od wybranego trybu rozgrywki.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2020-02-27 18:51:22
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow