Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 76 - patch Wild Appalachia pozwala zostać bimbrownikiem
Z lekkim poślizgiem ukazał się patch numer 7 do gry Fallout 76, czyli sieciowego survivala autorstwa studia Bethesda. Aktualizacja nazwana została Wild Appalachia i jest pierwszą z zaplanowanych kilku łatek z nowymi wyzwaniami. Na PC i Xboksie One oznaczono ją numerem 1.1.0.8, podczas gdy na PlayStation 4 jest to 1.1.0.7. Aby ją zainstalować, gracze konsolowi muszą pobrać ok. 20 GB danych, podczas gdy pecetowcy 13,7 GB.

Patch Wild Appalachia wprowadza do gry nowy cykl zadań zatytułowany Nukabimber daje w palnik. W jego ramach musimy odkryć tajemnice tytułowego trunku. Przy okazji odblokujemy dodatkowy system rzemieślniczy, obejmujący warzenie i destylację. Pozwala on wytwarzać różnorodne napoje przy wykorzystaniu stanowiska browarniczego oraz fermentora.

Aktualizacja ulepszyła także balans broni energetycznej oraz ciężkiej. Z kolei mapa wzbogaciła się o system śledzenia aktywnych wyzwań. Ponadto do menu społecznościowego dodano opcję zgłaszania niewłaściwego zachowania innych graczy. Nie zabrakło także nowych elementów dekoracyjnych.

Łatka wprowadziła również zawartość, która zostanie odblokowana dopiero za jakiś czas. 19 marca ruszy sezonowe wydarzenie w postaci Parady Fasnacht. W jego ramach gracze będą musieli pomóc botom z Helvetii w przygotowaniu imprezy mającej wygnać Dziadka Zimę. W zamian otrzymamy specjalne łupy i maski. Tydzień później dodany zostanie wyczekiwany tryb survivalowy.

Z kolei w kwietniu otrzymamy aparaty fotograficzne oraz możliwość konstruowania automatów sprzedających przedmioty. W tym samym miesiącu dodane zostaną przygody z serii Shear Terror!, a w maju wystartuje event Ever Upwards.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-14 14:37:44
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow