Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 76 - bug w nowej aktualizacji niszczy pancerze
Choć od premiery Fallouta 76 minął już rok, gra wciąż pozostaje gorącym tematem w branży. Niestety, wynika to raczej z kolejnych problemów wokół produkcji, która od dnia premiery wielokrotnie dała się graczom we znaki. Nie inaczej jest z ostatnią aktualizacją, która wprowadziła irytujący błąd. Otóż niektórzy zauważyli, że ich legendarne pancerze psują się po… przeładowaniu broni. Nie chodzi tu o ich wytrzymałość, lecz o dodatkowe efekty, co – jak łatwo zgadnąć – drastycznie zmniejsza ich efektywność.

Jakby tego było mało, wiele osób donosi o podobnym problemie z samym uzbrojeniem. Część graczy zauważyła, że bronie do walki dystansowej błyskawicznie tracą na wytrzymałości, w skrajnych przypadkach nie pozwalając na wystrzelenie nawet dziesięciu pocisków bez uszkodzenia sprzętu. Dotyczy to głównie wyrzutni harpunów, ale podobne doniesienia pojawiają się odnośnie m.in. miniguna.

Na ten moment nie są znane przyczyny tego błędu (lub błędów). Co więcej, wygląda na to, że nie wszyscy gracze doświadczyli go w grze. Sporo osób w serwisie Reddit próbowało odtworzyć bug, ale bez sukcesów. Nawet ci, którzy mieli „przyjemność” przekonać się o jego obecności, nie są poszkodowani w identyczny sposób. Jedni donoszą, że dotyczy to wszystkich pancerzy i broni, podczas gdy inni odnotowali go jedynie z niektórymi rodzajami uzbrojenia. Innymi słowy, gracze nie mają zielonego pojęcia, co może powodować ten problem. Nie wiemy nawet, czy aby nie jest on powiązany z innymi błędami odnotowanymi przez – znów – niektórych użytkowników: nagłym zwiększeniem obciążenia oraz przyśpieszonym metabolizmem bohatera (być może zainspirowanym podobną usterką z pecetowego Red Dead Redemption 2).

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2019-12-12 12:22:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow