Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 76 - aktualizacja 8.5 dodaje zestawy naprawcze
Fallout 76 otrzymał aktualizację 8.5 będącą częścią rozszerzenia Wild Appalachia. W jej ramach gracze otrzymali dostęp do nowych elementów ekwipunku, wśród których znalazły się zestawy naprawcze. Poprawiono również stabilność i balans produkcji. Dodatkowo z okazji ukazania się łatki w Atomowym Sklepie ruszyła promocja, w której zdobyć można dostępne jedynie przez ograniczony czas elementy kosmetyczne.

Do największych zmian zaliczyć można nowe przedmioty jednorazowe. Są to dwa typy zestawów naprawczych – podstawowe i ulepszone. Pozwalają one na natychmiastową naprawę uszkodzonego sprzętu, bez zużywania żadnych materiałów rzemieślniczych. Obu tych elementów nie można wytwarzać samodzielnie ani odsprzedawać handlarzom – podstawowy zestaw naprawczy dostępny jest jedynie w Atomowym Sklepie, a ulepszoną wersję otrzymać można za zaliczanie zadań w grze.

W Falloucie 76 wraz z łatką 8.5 pojawia się także aparat ProSnap Deluxe. Pozyskanie go odblokuje nowe zadanie: Lista rzeczy do zrobienia przed śmiercią, polegające na skompletowaniu kolekcji fotografii turysty. Element ten wraz z dodatkowymi modyfikacjami i wymaganym do działania filmem stworzyć można w warsztacie majsterkowicza.

Powyższa łatka do Fallouta 76 na komputerach osobistych otrzymała numer 1.1.3.11 i waży niecały 1 GB. W przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One aktualizacja oznaczona została kolejno 1.1.3.9 oraz 1.1.3.7 i zajmuje 2 GB.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2019-04-24 15:33:04
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow