Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout 3 zostanie pokazany światu prawdopodobnie w tym roku
Redaktorzy internetowego magazynu 360 Gamer wzięli na spytki Pete’a Hinesa z firmy Bethesda Softworks, w celu uzyskania nowych informacji na temat trzeciej odsłony cyklu Fallout. Publicystów interesowała przede wszystkim odpowiedź na jedno pytanie: kiedy twórcy Obliviona zdecydują się pokazać publicznie swój nowy produkt.

Hines oświadczył, że jego firma prawdopodobnie zaprezentuje światu trzeciego Fallouta jeszcze w tym roku. Wygląda na to, że Bethesda Softworks trzyma buzię na kłódkę nie bez powodu. Przedstawiciele firmy nie zamierzają bowiem opowiadać o grze i skazywać fanów na domysły – po prostu w odpowiednim momencie postawią ich przed faktem dokonanym, prezentując materiał filmowy. Redaktorzy serwisu 360 Gamer utrzymują, że publiczny pokaz nastąpi podczas lipcowej imprezy E3, o ile nie wcześniej. Tak przynajmniej do zrozumienia daje im informator, którego nazwisko jak zwykle utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy.

Hines zaznaczył również, że czas poświęcony produkcji gry Fallout 3 odpowiada w chwili obecnej okresowi prac nad Oblivionem, gdy Bethesda Softworks postanowiła ujawnić go światu. Różnica polega jednak na tym, że parę lat temu studio nie było skazane na naciski i mogło w tajemnicy rozpocząć tworzenie czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls. W przypadku Fallouta jest dokładnie odwrotnie – firma zapowiedziała grę dla świętego spokoju, a dopiero później wzięła się do roboty.

Źródło:
GRY-OnLine
Klemens
2007-03-06 18:16:25
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow