Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fallout: New Vegas - wypuszczono mod Autumn Leaves oferujący wiele godzin zabawy w nowych lokacjach
Obecnie fani postapokaliptycznych RPG-ów z niecierpliwością czekają na premierę Fallout 4, ale pojawił się właśnie dobry powód, aby powrócić do poprzedniej części tego cyklu, czyli Fallout: New Vegas. Jest nim wypuszczenie potężnego moda Autumn Leaves – jednego z najbardziej ambitnych fanowskich projektów, jakie kiedykolwiek opracowano z myślą o tej grze. Oferuje on nową zawartość o rozmiarach porównywalnych z oficjalnymi dużymi dodatkami DLC i podobnym poziomie wykonania. Modyfikację można pobrać z serwisu Nexus i waży ona 725 MB. Zawiera ona treści przeznaczone tylko dla dorosłych, dlatego musicie być zalogowani na konto Nexusa zanim serwis pozwoli Wam zobaczyć stronę poświęconą temu projektowi.

Instalacja moda jest bardzo prosta. Wystarczy wypakować pobrane archiwum do folderu “…/Fallout New Vegas/Data”, uruchomić Fallout: New Vegas, w menu startowym kliknąć “Data Files”, po czym zaznaczyć “Autumn Leaves” i rozpocząć grę. Po wyjściu na otwartą przestrzeń posiadany przez gracza Pip-Boy odbierze sygnał radiowy i zaznaczy na mapie nową lokację.

Fabuła obraca się wokół krypty Hypatia, wybudowanej dzięki hojności bogaczy zaniepokojonych zmianami klimatu politycznego przed wybuchem wojny nuklearnej. Nieuchronność konfliktu spowodowała bowiem wprowadzenie licznych ograniczeń swobód obywatelskich. Wspomniana krypta powstała jako sposób na ochronę wiedzy przed cenzorskimi zapędami rządu Stanów Zjednoczonych i w jej wnętrzu zgromadzono największą w historii kolekcję książek oraz taśm video. Niestety, bomby atomowe spadły znacznie wcześniej niż zakładano i żadnemu z inwestorów nie udało się na czas dotrzeć do Hypatii. W rezultacie we wnętrzu znalazł się tylko zarządca całego projektu. Aby zapewnić zbiorom ochronę po swojej śmierci przeprogramował obsługujące bibliotekę roboty, zapewniając im zdolność uczenia się i podejmowania własnych decyzji.

Mod oferuje długą na 7-10 godzin mini-kampanię, która rozpoczyna się, gdy kierowany przez nas Kurier odkrywa kryptę Hypatia. Na wykonanie czeka osiem misji i większość z nich ma szereg alternatywnych rozwiązań, a wybory gracza w istotny sposób wpływają na przebieg fabuły, doprowadzając ostatecznie do jednego z kilku możliwych zakończeń. Ponadto autorzy przygotowali 29 dodatkowych perków.

Autumn Leaves robi duże wrażenie jakością wykonania. Krypta Hypatia imponuje poziomem detali, a do tego twórcy zadbali o profesjonalnie nagrane kwestie audio, obejmujące w sumie ponad 2000 zdań. Wszystko to opatrzono ścieżką dźwiękową, którą skomponował Pablo Coma.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-10-01 17:03:26
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow