Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Fable: Zaginione Kroniki już w styczniu w Polsce
Jedna z najlepszych i najbardziej wyczekiwanych gier cRPG tego roku będzie dostępna również dla Polaków, dzięki firmie CD Projekt. Jak można przeczytać w planie wydawniczym CDP, premierowe wydanie Fable: Zaginione Kroniki pojawi się na sklepowych półkach już 12 stycznia przyszłego roku – będzie do nabycia w pełnej polskiej wersji językowej.

Wydawca tytułu ustalił sugerowaną cenę detaliczną na 99,90 zł. Produkt jest przeznaczony dla graczy powyżej szesnastego roku życia

Gra Fable pierwotnie ukazała się jedynie na Xboxa i wszyscy gracze posiadający PeCety mogli tylko zazdrośnie spoglądać w kierunku właścicieli konsol, którzy zachwalali ten tytuł. W związku z rosnącą popularnością gry firma Lionhead Studios zdecydowała się wydać ją także na komputery osobiste. Tytuł produktu zmienił się nieprzypadkowo – gra Fable: Zaginione Kroniki (w porównaniu do wersji konsolowej) została znacznie wzbogacona. Dodano nowe zadania, potwory, lokacje opcjonalne misje, zaklęcia, zbroje i bronie. Zmieniono także część fabuły, a od strony technicznej zoptymalizowano grafikę.

Akcja gry ma miejsce w świecie Albionu. Zaczynając jako mały chłopiec nasz bohater będzie musiał przez całe swoje życie dokonywać mniej lub bardziej poważne decyzje. Mają one ogromny wpływ na dalsze życie bohatera, a także na jego wygląd zewnętrzny. Blizny na twarzy będą budziły respekt naszych rozmówców, a jeśli będzie towarzyszyła nam zła sława to będą przesiąknięci strachem. Jeśli natomiast słyszeli o naszych dobrych uczynkach to przyjmą bohatera z otwartymi ramionami.

Fable Zaginione Kroniki juz w styczniu w Polsce 133321,1.jpg
Klemens
2005-10-12 13:33:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow