Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Expeditions: Vikings ukaże się pod koniec kwietnia
Logic Artists i IMGN.PRO ogłosili datę premiery Expeditions: Vikings, kontynuacji Expeditions: Conquistador - gra ukaże się 27 kwietnia 2017. W Expeditions: Vikings posmakujemy życia prawdziwego wikinga. Jako przywódca nordyckiej wioski, przeciwko której sąsiedzi coś knują, musimy zdobyć potęgę i bogactwa - a te czekają za morzami, w królestwach Wysp Brytyjskich.

- Mocną stroną Expeditions: Viking jest pełny rozgałęzień system dialogów, dzięki któremu wybory graczy kształtują rozgrywkę - powiedział producent gry, Ali Emek. - Pierwotnie zakładaliśmy, że liczba słów wyniesie 200 000, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się ją zwiększyć o dodatkowe 80,000 słów. Dzięki temu możemy dostarczyć graczom więcej zawartości i zaoferować więcej opcji i decyzji wywierających wpływ na fabułę.

- Z taką ilością zawartości zarządzanie lokalizacją zajmuje odpowiednio więcej czasu. Uważamy, że nie ma co z niej rezygnować, skoro dzięki temu udostępnimy grę międzynarodowej publiczności. Dlatego zorganizowaliśmy wiele wersji językowych, aby od dnia premiery gracze mogli w pełni cieszyć się Expeditions: Viking po angielsku, francusku, niemiecku, polsku i rosyjsku.

- Otrzymaliśmy wyczerpujące uwagi od testerów sprawdzających grę w ostatnich zamkniętych testach i drobne przesunięcie daty premiery pozwoli nam spędzić ostatnie tygodnie na wprowadzeniu poprawek i ostatnich szlifów.

Prócz dopracowania lokalizacji, twórcy wprowadzą pewne poprawki, ulepszą balans walki, dopracują animacje, a najbardziej interesujący złoczyńcy otrzymają specjalne zdolności.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - GRY-OnLine
Klemens
2017-02-11 09:17:40
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow