Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Elex - udostępniono mapę świata
Gracze, bazując na kilku obszernych gameplayach opublikowanych na łamach kanału youtube’owego użytkownika Gronkh, złożyli i udostępnili niemal kompletną mapę świata, który przyjdzie nam zwiedzić w nowej grze studia Piranha Bytes.

Warto dodać, że autorzy w ostatnich tygodniach byli również bardzo aktywni na fanowskim forum, gdzie odpowiedzieli na wiele pytań graczy. Potwierdzili, że pojawi się opcja modyfikowania uzbrojenia, a dzięki odpowiednio zbalansowanym cenom amunicji osiągnięta zostanie równowaga między walką za pomocą broni palnej i białej. Ponadto akcja nie ulegnie zastopowaniu, gdy włączymy ekran ekwipunku.

Autorzy obiecują, że wiele misji wymusi na nas ciężkie wybory moralne, gdzie zabraknie prostego podziału na dobre i złe decyzje. Chęć opowiedzenia dobrej historii sprawiła, że część postaci niezależnych okaże się nieśmiertelna, ale ten status czasem będzie mógł ulec zmianie. Jeśli wtargniemy bez zaproszenia do czyjegoś domu, to usłyszymy obelgi. Gdy coś ukradniemy, domownicy nas zaatakują, a w przypadku naszej ucieczki doniosą o przestępstwie stróżom prawa.

W grze pojawią się lochy mające postać np. jaskiń czy piwnic, ale większość czasu spędzimy na powierzchni. Świat opracowany został tak, aby do ukończenia kampanii konieczne było regularne korzystanie z plecaka odrzutowego. Zabraknie za to opcji nurkowania. Ponadto twórcy zachwalają oprawę muzyczną swojego dzieła. Elex ma zaoferować obszerniejszy i najbardziej różnorodny soundtrack w historii studia.

Ograniczenia czasowe podczas produkcji sprawiły, że autorzy odpuścili sobie opcję wyboru płci głównego bohatera. Zabraknie także możliwości zmiany jego wyglądu. Nie ma również planów opracowania wersji demonstracyjnej, choć to może jeszcze ulec zmianie.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine

th Elex   udostepniono mape swiata 201945,1.jpg
Klemens
2017-05-15 20:19:03
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow