Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

EA wzywane do wypuszczenia Warhammer Online w wersji offline
Nawołuje do tego sam Andrew Meggs, były deweloper Mythic, a także współzałożyciel City State Entertainment.

Dokładnie 18. grudnia świat Warhammer Online przepadł w mroczną otchłań w związku z wyłączeniem serwerów gry. Powodem zamknięcia MMO - jak zapewnia producent, firma Mythic Entertainment - nie była malejąca liczba użytkowników, a kończąca się licencja z firmą Games Workshop. Już teraz jednak, były pracownik studia Mythic nawołuje do EA, by firma umożliwiła graczom korzystanie z offline'owej wersji gry.

Co więcej, Andrew doskonale wie, czego chce, a jego życzenie nie jest urwane z choinki. W Mythic pracował jako inżynier klienta, doskonale orientuje się więc, co można graczom umożliwić. - Jako główny programista klienta gry spędziłem w niej w taki sposób całe godziny. Nie ma wtedy ekranu logowania, czy wyboru postaci. Nie ma NPC ani innych graczy. Tak właściwie to nie ma nawet rozgrywki. Jesteś wtedy tylko Ty i cały wirtualny świat, po którym możesz latać niczym Superman czy teleportować się gdziekolwiek dusza zapragnie - pisze Meggs w notatce na swoim blogu.

- Tak właściwie to nie byłby Warhammer Online. Ten istnieje tylko z innymi graczami. Ale byłoby to klikalne muzeum tego, czym WAR był, dzięki czemu produkcja nie zostałaby całkowicie zapomniana. To inicjatywa nas wszystkich, deweloperów gry, by zachować żywą kronikę o tym przemijającym świecie. Ja nie mogę już tego uczynić, bo kod zostawiłem w EA, gdy odszedłem. Ale w EA są ludzie, którzy mogą tego dokonać bez problemu - tłumaczy dalej Andrew Meggs.

Źródło:
Paweł Pochowski - gram.pl
Klemens
2013-12-23 19:36:58
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow