Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dzisiaj zadebiutuje Mass Effect 3: Citadel - ostatnia przygoda Sheparda i załogi Normandy
Zapoczątkowana w 2007 roku podróż Sheparda i załogi Normandy dobiegnie dzisiaj końca. Po południu do sprzedaży na PC i Xboksa 360 trafi bowiem DLC Citadel, czyli ostatni duży dodatek do gry Mass Effect 3. Posiadacze PlayStation 3 będą musieli poczekać do jutra.

Citadel oferuje nową przygodę dla pojedynczego gracza, której akcja toczy się na tytułowej stacji kosmicznej. Celem rozszerzenia jest jednak nie tylko dostarczenie kilku godzin zabawy, ale również umożliwienie graczom pożegnania z postaciami, które towarzyszyły im przez ostatnich sześć lat. Dodatkową atrakcją jest nowy miejski hub. Pozwoli on odwiedzić kasyno, arenę walki oraz mieszkanie Sheparda, które urządzimy według własnego gustu.

Citadel w wersji na PlayStation 3 kosztować będzie 15 dolarów, podczas gdy edycje na PC i Xboksa 360 wyceniono na 1200 punktów BioWare/Microsoftu. Po zainstalowaniu dodatku jego zawartość zostanie udostępniona w kampanii po odparciu inwazji oddziałów Cerberusa na Cytadelę. Nową przygodę trzeba rozpocząć przed przypuszczeniem ataku na stację Cronos. Jeśli jednak już zaczęliście tę ofensywę, to rozszerzenie możecie rozegrać również po ukończeniu głównego wątku fabularnego.

Citadel to ostatni fabularny dodatek DLC do Mass Effect 3 oraz ostatnia przygoda, w której wystąpi Shepard i załoga Normandy. Trwają już prace nad czwartą odsłoną cyklu, ale rozpocznie ona nową sagę i opowie o losach innych postaci.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-05 11:50:55
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow