Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dzisiaj premiera pierwszego epizodu gry przygodowej The Walking Dead
Wszystkich, których już zdążyło znudzić ciągłe faszerowanie hord zombi ołowianymi kulami z pewnością zainteresuje dzisiejsza premiera pierwszego epizodu gry The Walking Dead. Produkcja jest przygodówką, więc o wiele ważniejsza od umiejętności szybkiej eksterminacji żywych trupów za pomocą broni palnej jest biegłość w rozwiązywaniu zagadek i spostrzegawczość.

Produkcja bazuje na komiksach autorstwa Roberta Kirkmana wydanych w serii Żywe Trupy. Głównym bohaterem tytułu jest Lee Everett, który na początku gry zostaje zamknięty w radiowozie za zabójstwo kochanka wiarołomnej żony. Rozgrywka polega przede wszystkim na prowadzeniu rozmów oraz rozwiązywaniu zagadek, chociaż twórcy zaplanowali kilka sekwencji zręcznościowych. Gra została podzielona na pięć epizodów, z których każdy zapewnia około dwóch godzin zabawy. Pierwsza część, zatytułowana A New Day (Nowy Dzień) ukaże się dzisiaj w godzinach wieczornych.

Posiadacze PC oraz Mac wciąż mogą zamówić grę przedpremierowo, m.in. na stronie producenta, studia Telltale Games. Cena kompletnego sezonu wynosi 22,49 dolarów (ok. 72 zł) z uwzględnieniem 10-procentowego upustu.

Źródło:
"Muninn" - GRY-OnLine
Klemens
2012-04-24 16:13:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow