Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dzienna Straż zapowiedziana
Oparta o powieść rosyjskiego pisarza Sergieja Łukianienko Nocznoj dozor oraz jej ekranizację pod tym samym tytułem, gra o nazwie Nocna Straż zadebiutuje w polskich sklepach 7 kwietnia bieżącego roku. Tymczasem, jak donosi serwis CRPG.ru, studio developerskie Nival Interactive poinformowało, że pracuje już nad Dzienną Strażą, czyli wirtualnym odpowiednikiem drugiej części trylogii w/w pisarza oraz jej filmowej adaptacji.

Akcja Dziennej Straży, w odróżnieniu od swojej nocnej poprzedniczki, będzie się toczyć nie tylko na ulicach Moskwy. Przeniesiemy się również do Francji oraz Stanów Zjednoczonych. A w walce pomiędzy siłami Światła i Ciemności, staniemy po stronie grupy Ciemnych. Główną bohaterką gry będzie, znana już z „jedynki”, młoda czarownica o imieniu Anna. Ponadto twórcy zapowiadają, że w drugiej odsłonie serii do naszej dyspozycji zostaną oddane potężniejsze czary oraz umiejętności.

Więcej szczegółów na temat Dziennej Straży na razie nie ujawniono. Termin premiery programu nie został jeszcze zaplanowany.

Źródło:
GRY-OnLine
Klemens
2006-03-31 21:15:45
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow