Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dziś startują serwery nowej gry MMO - Three Kingdoms: The Battle Begins
Uforia, Inc. to kolejna firma, która wkracza ze swoją produkcją na rynek gier MMO. W dzisiejszym oświadczeniu prasowym przedstawiciel developerów poinformował o oficjalnym uruchomieniu serwerów z grą.

Serwery będą dostępne dla wszystkich chętnych. Według zapowiedzi gra jest darmowa, nie wymaga więc płacenia abonamentu za zabawę w wirtualnym świecie. Według Mike'a Mina piastującego stanowisko Game Operations Producer of Uforia gra zdobyła uznanie graczy, którzy podjęli się trudu jej testowania w kilkutygodniowej fazie beta testów. Osoby, które uczestniczyły w beta testach zachowają stworzone przez siebie postaci i zdobyty ekwipunek. Jednak gracze, którzy dopiero teraz wejdą do gry nie muszą się martwić, że pozostaną w tyle za uczestnikami fazy testowej. Developerzy przygotowali dla nich specjalne przedmioty, które można zdobyć w tradycyjny sposób czyli zabijając napotykane potwory. Przedmioty te będzie potem można spieniężyć w bardzo dobrej cenie.

Akcja gry osadzona została w czasie gdy Chiny zostały podzielone na trzy księstwa podczas panowania, a w zasadzie na koniec panowania dynastii Han (206 p.n.e. - 220 n.e). Gracze otrzymają do wyboru 4 klasy postaci. Do pokonania będzie ponad 200 różnych potworów. Oczywiście dostępny jest również tryb PvP (Player versus Player), który cieszy się największym uznaniem gier onlinowych. W przypadku tej gry, developerzy zastosowali specjalny system questów, który umożliwia otrzymywanie zadań podczas starć z innym graczem. Dzięki temu grający mają większą przyjemność z zabawy i rozwoju swojej postaci. Zwycięzca starcia PvP otrzymuje Punkty Honoru, za które może potem zakupić lepszy ekwipunek. W grze funkcjonuje również system Player Kill (PK) polegający na tym, że kilkukrotnie zabity przez tego samego przeciwnika gracz znajdzie go na swojej specjalnej liście "death note" oraz na podręcznej mapie. Przeciwnik będzie tam zaznaczony jako migający punkt, dzięki czemu odwet będzie dużo łatwiejszy.

Gra jest nastawiona zdecydowanie na potyczki między graczami dlatego każdy fan starć PvP powinien przyjrzeć się grze bliżej. Zainteresowanych zapraszamy w to miejsce.

Źródło:
"Chdisk" - Gram.pl
Klemens
2009-03-16 21:05:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow