Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dziś premiera The Dwarves, taktycznego RPG od twórców The Book of Unwritten Tales i Iron Harvest
Dziś swój debiut ma The Dwarves, taktyczne RPG fantasy poświęcone walecznym krasnoludom, które swego czasu zostało ufundowane przez graczy na Kickstarterze. Za tą produkcją stoi niemieckie studio KING Art Games, znane lepiej z serii gier przygodowych The Book of Unwritten Tales. Ten sam deweloper pracuje obecnie nad Iron Harvest, niedawno zapowiedzianą strategią czasu rzeczywistego, osadzoną w polskim uniwersum 1920+, wykreowanym przez Jakuba Różalskiego. The Dwarves jest już dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a wieczorem gra zostanie odblokowana również na Steamie. W naszym kraju dystrybucją tytułu zajmuje się firma CDP.pl, która oferuje pudełkowe wydanie z polską wersją językową.

Gra The Dwarves została oparta na motywach powieści cenionego niemieckiego pisarza fantasy Markusa Heitza, znanej u nas pod tytułem Krasnoludy (pierwszej części trylogii). Opowiada ona historię brodatego Tungdilla, który w obronie swoich pobratymców staje do walki przeciwko zastępom orków, ogrów i mrocznych elfów.

Produkcja KING Art Games pozwala graczom poprowadzić kilkuoosobową drużynę krasnoludów do boju z przeważającymi siłami wroga. Co ciekawe, system walki łączy elementy taktyczne, np. aktywną pauzę, z mechaniką gier akcji. Zastosowany w grze silnik fizyczny sprawia, że wrogów możemy popychać jeden na drugiego, strącać z przepaści czy obalać na ziemię silnym wymachem młota. Dzięki takiemu podejściu starcia są dynamiczne i efektowne, a jednocześnie oferują wymiar taktyczny. Dodatkowym urozmaiceniem są różnorodni bohaterowie, dysponujący unikalnym wyposażeniem i umiejętnościami. Twórcy obiecują przy tym ciekawą fabułę, prezentowaną w formie przerywników filmowych.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine
Klemens
2016-12-01 18:16:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow