Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dungeons of Dredmor nową grą w ofercie Humble Introversion Bundle
Akcja charytatywna Humble Introversion Bundle została wzbogacona o dodatkową grę – Dungeons of Dredmor. To prezent dla nabywców ponad 140 tysięcy zestawów niezależnych produkcji, co dla organizatorów przedsięwzięcia przełożyło się na ok. 545 tysięcy dolarów przychodu, którego część zostanie przeznaczona na cele dobroczynne.

Dungeons of Dredmor udostępniono osobom, które do tej pory zakupiły Humble Introversion Bundle. Jeśli nie należycie do tej grupy, możecie jeszcze nadrobić zaległości. Chcąc otrzymać produkcję studia Gaslamp Games musicie jednak zapłacić kwotę powyżej średniej ceny. W tej chwili wynosi ona 3,95 dolary, czyli ok. 13 złotych.

Dungeons of Dredmor to dwuwymiarowa gra RPG w stylu roguelike, w której przemierzamy losowo generowane poziomy wcielając się w stworzonego wcześniej bohatera. Gracz sam przydziela mu siedem umiejętności, które rozwijają się wraz z postępami w rozgrywce. W czasie jej trwania zabijamy setki przeciwników i zbieramy różnorodne skarby.

Akcja zakończy się o północy z 6 na 7 grudnia. Wszystkie oferowane tytuły to gry niezależne, pozbawione jakichkolwiek zabezpieczeń i możliwe do uruchomienia na komputerach Mac oraz pecetach z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows lub Linux. Oferowane produkcje możecie ściągnąć w tradycyjny sposób na dysk twardy lub przypisać je do swojego konta Steam.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-30 10:45:36
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow