Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach w Europie dzięki firmie Codemasters
Do tej pory wiedzieliśmy, że gra MMORPG o nazwie Dungeons & Dragons Online: Stormreach, ukaże się w Stanach Zjednoczonych dzięki staraniom firmy Atari/Infogrames. Europejczycy nie powinni mieć jednak powodów do narzekań. Produkt studia Turbine Entertainment pojawi się również na Starym Kontynencie. Jego wydawcą nie będzie jednak Atari, ale Codemasters.

To już druga gra MMO (po anulowaniu prac nad Dragon Empires), której wydaniem zajmie się Codemasters (w sierpniu szefowie firmy zainteresowali się RF Online). Oficjalnego oświadczenia w sprawie nabycia praw do Dungeons & Dragons Online: Stormreach możemy spodziewać się jeszcze dziś – na poniedziałek zaplanowano bowiem otwarcie oficjalnej, europejskiej strony programu.

Stormreach to pierwszy poważny produkt z gatunku MMORPG, bazujący na słynnym systemie Dungeons & Dragons. Warto zaznaczyć, iż producenci gry mają już spore doświadczenie w tworzeniu gier tego typu. Są oni bowiem odpowiedzialni za stworzenie obu części Asheron's Call, a także Middle-Earth Online.

Gra opiera się na trzech głównych założeniach, które przez twórców są traktowane priorytetowo: combat (rozbudowany moduł walki), content (bogata i ciekawa zarazem zawartość) oraz community (liczna wspólnota graczy). Dungeons & Dragons Online: Stormreach bazuje na najnowszej wersji systemu oznaczonej numerem 3.5. Cechą wyróżniającą grę jest odejście od wielkich światów, z których słyną inne gry RPG. W zamian za to są znacznie mniejsze kontynenty, które mieszczą co najwyżej kilkuset graczy. System walki przede wszystkim opiera się na współpracy pomiędzy grającymi i możliwościach wykreowanych przez nich postaci.

Dungeons & Dragons Online Stormreach w Europie dzieki firmie Codemasters 143228,1.jpg

Dungeons & Dragons Online Stormreach w Europie dzieki firmie Codemasters 143229,2.jpg
Klemens
2005-11-07 14:32:17
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow