Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach - premiera już jutro
Już tylko godziny dzielą nas od premiery gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Dungeons & Dragons Online: Stormreach, jutro bowiem program pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Natomiast w Europie omawiana produkcja zadebiutuje w marcu, w następujących krajach: Wielka Brytania, Francja oraz Niemcy. Dodajmy, że ci wszyscy, którzy zdecydowali się na pre-order programu zabawę mogli zacząć już 24 lutego, kiedy to został im odblokowany dostęp do gry (Head Start Event) – mowa tu o zamówieniach przedpremierowych w Ameryce Północnej. Europejscy „pre-orderowcy” natomiast wystartują jutro.

Jeśli chodzi o nasz kraj, to niestety w dalszym ciągu nic nie słychać o polskim dystrybutorze Dungeons & Dragons Online: Stormreach.

Przypomnijmy, że omawiany tytuł to MMOcRPG, który korzysta z bogactwa niezwykle popularnego systemu, stworzonego w 1974 roku przez Gary’ego Gygaxa oraz Dave’a Arnesona. Program kładzie bardzo duży nacisk na współpracę pomiędzy graczami, co odróżnia go od innych reprezentantów gatunku, np. bijącego rekordy popularności World of WarCraft.

Źródło:
GRY-OnLine
Klemens
2006-02-27 21:37:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow