Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dragon Age III z trybem multiplayer?
Pomimo tego, że Dragon Age II zadebiutował na półkach sklepowych ledwo miesiąc temu, to już dzisiaj dotarły do nas pierwsze przecieki dotyczące kontynuacji tego tytułu. W trzeciej części cyklu, być może pojawi się tryb wieloosobowy.

Plotki pochodzą z działu „Inside whispers” znajdującego się w najnowszym numerze Official PlayStation Magazine. Według informacji zawartych w czasopiśmie, Dragon Age III jest już w fazie produkcji, a jedną z nowości, które ze sobą wniesie, będzie właśnie tryb dla wielu graczy. Z pewnością jest to dosyć odważne posunięcie ze strony producenta gry, gdyż dotychczasowe części cyklu Dragon Age, a także Mass Effect nie posiadały opcji rozgrywki dla wielu graczy.

Z pewnością nie jest zaskoczeniem fakt, że Dragon Age III powstaje. Druga część cyklu osiągnęła bowiem bardzo dobre wyniki finansowe. Wspomnieć tu należy chociażby o tym, że tytuł ten zadebiutował na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo, milion egzemplarzy Dragon Age II znalazło nabywców na całym świecie w ciągu dwóch tygodni od debiutu tytułu na rynku.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2011-04-11 19:27:11
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow