Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Dragon Age: Legends - od dziś za darmo w trybie offline
Mamy dobre wieści dla osób, które chciały wypróbować grę Dragon Age: Legends, ale z powodu braku konta na Facebooku czy Google+ nie mogły tego zrobić. Od dzisiaj tytuł autorstwa studia EA2D jest do pobrania za darmo.

Klienta gry ważącego niecałe 170 MB możecie pobrać klikając w ten link. Przed uruchomieniem Dragon Age: Legends należy jednak się upewnić, czy na naszym komputerze jest zainstalowane oprogramowanie Adobe Air. Jeśli go nie posiadacie, to można szybko nadrobić tę zaległość i ściągnąć odpowiednie pliki z oficjalnej strony Adobe (14,5 MB).

Twórcy udostępnili też oficjalne wymagania sprzętowe gry. Nie będzie chyba niespodzianką wiadomość, że do uruchomienia Dragon Age: Legends nie potrzeba zbyt mocnego sprzętu.

Wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Atom 1.8GHz, Core2Duo 2.0GHz, i7 lub odpowiedniki AMD
 • Pamięć operacyjna: 1 GB lub więcej
 • Dysk twardy: 240 MB
 • System operacyjny: Windows 7 32/64, Vista 32/64 SP 2, XP 32/64 SP 3 lub Mac OS 10.6

  Zespół BioWare ogłosił też, że osoby, które dotychczas grały w Dragon Age: Legends na Facebooku i Google+, będą mogły pobrać zapisane stany gry i kontynuować zabawę w trybie single player. Możliwość ściągnięcia nie jest na razie możliwa, ale przedstawiciele kanadyjskiej firmy zapewnili, że opcja ta będzie dostępna w ciągu najbliższych kilku dni.

  Źródło:
  "Kono" - GRY-OnLine
 • Klemens
  2012-06-19 12:57:12
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow