Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Divinity: Original Sin - zapowiedziano Enhanced Edition na PC, PS4 i XOne
Divinity: Grzech Pierworodny, jedna z najlepszych gier cRPG ostatnich lat, doczeka się ulepszonego wydania na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery osobiste – zdradziło studio Larian. Divinity: Original Sin - Enhanced Edition nie będzie tylko lekko usprawnioną produkcją, którą od kilkunastu miesięcy cieszą się użytkownicy PC-ów, gdyż projekt doczeka się kilku poważnych zmian. Przede wszystkim zdradzono, że historia zostanie przerobiona i pojawi się zupełnie nowe zakończenie. W związku z tym dojdą nowe questy, postacie itd. Oprócz tego sterowanie zostanie przystosowane do obsługi za pomocą pada, nie zabraknie lokalnego trybu współpracy oraz ulepszonej oprawy audio-wizualnej.

Tak duże zmiany sprawią jednak, że zapisane stany gry z pierwotnej wersji nie będą kompatybilne z Enhanced Edition. Podyktowane jest to nie tylko przez techniczne aspekty (gra wymagać będzie 64-bitowego systemu i karty graficznej obsługującej DirectX 11), ale także przez samą historię, która, jak już wcześniej wspomniałem, zostanie nieco zmieniona.

Zapewne część osób chciałoby teraz nieco ponarzekać, że deweloperzy będą wciskać PC-towcom drugi raz to samo za dodatkowe pieniądze, ale nic z tego. Studio ujawniło bowiem, że wszystkie osoby, które posiadają już Divinity: Grzech Pierworodny, otrzymają Divinity: Original Sin - Enhanced Edition całkowicie za darmo. Natomiast konsolowe wersje zostaną wydane we współpracy z firmą Focus Home Interactive. Co za tym idzie, tytuł będzie dystrybuowany w Polsce przez CDP.pl.

Nie wiemy jednak, kiedy produkcja ukaże się na rynku. Zdradzono jedynie, że premiera odbędzie się, kiedy gra „będzie gotowa”. Data premiery ma jednak zostać ujawniona w najbliższym czasie. Niewykluczone, że poznamy ją podczas targów E3, na których studio zdradzi więcej konkretów dotyczących Divinity: Original Sin - Enhanced Edition.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2015-05-15 13:26:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow